WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy

W ramach Projekt 40 plus najważniejszym celem dla nas jest docieranie z informacją o korzyściach wynikających z zatrudniania osób z doświadczeniem. Zależy nam na propagowaniu dobrych praktyk w tym zakresie i pokazywaniu firm, które stawiają na doświadczenie i nie boją się ekspertów w swoim gronie.

Bardzo chętnie napiszemy o tym, jak to wygląda w Twojej firmie. Takie teksty z komentarzami przedstawicielami firmy są nasze autorskie i traktujemy je jako pracę dziennikarską (nie są odpłatne, my tworzymy treść, a autoryzacji podlegają cytaty).

projket40plus
projekt40plus2

Jeżeli prowadzisz firmę i zależy Ci na pozyskaniu wartościowych pracowników 40+ możemy zaproponować działania z obszaru PR i Employer Branding, dzięki którym dotrzesz ze swoim przekazem do szerokiej grupy. Daj znać czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę szytą na miarę. Prowadzimy działania growth marketingowe  i kampanie leadowe. 

Przygotowujemy także szkolenia zarówno dla kadry menedżerskiej, jak i pracowników. Zajrzyj tutaj, a jeżeli nie ma tam szkolenia, którego szukasz – daj znać, na pewno będziemy mogli pomóc.

Mamy w zespole również osoby z niemal 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu działań rekrutacyjnych, więc jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie – napisz lub zadzwoń do nas.

Czujesz, że chciałbyś przeprowadzić ciekawą akcję skierowaną do ekspertów 40+, aby dowiedzieli się o Twojej firmie, ale potrzebujesz wsparcia kreatywnego? Nie szukaj dalej, bo właśnie znalazłeś najlepszego partnera!

projekt40plus3

Kinga Fromlewicz

Zadzwoń

+48 506 025 066